O nas

Oferujemy kompleksowe usługi związane z filmowaniem i fotografią z powietrza dronem.

Technika na całym świecie nieustannie biegnie do przodu, rosną zatem i oczekiwania klientów. Aby je wszystkie spełnić i maksymalnie zaspokoić te oczekiwania proponujemy nowy rodzaj wideofilmowania.

Do tego celu wykorzystujemy bezzałogowy statek powietrzny zwany powszechnie dronem. Pomimo, że ujęcia z powietrza nie są już nowością, jednak to tylko dzięki temu sprzętowi można dotrzeć w miejsca, do których helikopter nie mógłby się nawet zbliżyć. Jest to też o wiele większa oszczędność i zdecydowanie większa łatwość organizacji.

Nasze drony wyposażone są w kamerę o rozdzielczości UltraHD 4K. Posiadają również funkcję POI – Point of Intrest oraz Waypoints, dzięki którym wykonują precyzyjne, dokładnie takie jak chcemy ruchy, a w efekcie płynne, przyjemne dla oka filmy. Ciekawą funkcją jest też funkcja Follow Meza pomocą której dron automatycznie śledzi wybrany obiekt. Dzięki temu poruszające się np. auto zawsze będzie w centrum kadru.

Możliwości i potrzeb wykorzystywania drona jest nieskończenie wiele. Zaczynając przede wszystkim od wszelkiego rodzaju uroczystości jak na przykład wesela aż po ogromne imprezy masowe czy eventy. Dron przyda się także w inspekcjach technicznych, dokumentacjach budowlanych, teledyskach. Ujęcia z powietrza są również bardzo przydatne w filmach promujących i reklamowych.

Dodatkowe możliwości 

Dzięki transmisji obrazu w czasie rzeczywistym (bezpośrednio z kamery umieszczonej na dronie) nasze urządzenie można wykorzystywać do prowadzenia relacji na żywo. Nadaje się również jako środek pomocny w zapewnieniu bezpieczeństwa imprez masowych lub narzędzie wsparcia w akcjach ratunkowych i poszukiwawczych.

Oferujemy też coś więcej 

Idealne nagranie to nie tylko widok z góry, dlatego dla pełnej satysfakcji oferujemy także nagrania z kamery naziemnej. Zbuduje to pełną kompozycję, opartą na obrazie z powietrza jak i klasycznych ujęciach. Komplet fotografii również możemy uzupełnić o te wykonane tradycyjnie.

Po nagraniach 

Możliwości jest kilka. Może być to surowy materiał, otrzymać go można zaraz po utworzeniu. Jeżeli jednak potrzeba pełnego montażu, wraz z dźwiękiem i postprodukcją – można na Nas liczyć. Najwyższej jakości sprzęt pozwala nam na profesjonalną i pełną edycję nagranego materiału.