Czym latamy?

 

Sprzęt przy użyciu którego tworzymy nasze prace to  PHANTOM 3 PROFFESIONAL.  

Dokładność lokalizacji GPS
Dzięki wbudowanej nawigacji GPS możemy sterować lotem drona bezpośrednio na mapie opracowując plan lotu na tablecie.

Zaawansowany 3-osiowy stabilizator
Wyraźne i stabilne video uzyskujemy  dzięki  3-osiowemu gimbalowi pozwalający na idealne nagrania.

Najwyższa jakość i pełna gama barw 
Możliwość nagrywania filmów w rozdzielczości 4K o wyjątkowej ostrości, niezrównanym poziomie szczegółów i żywych kolorach.

Obraz w rozdzielczości 4K wprowadza nową dynamikę w procesie nagrywania filmów.Wszystkie barwy stają się żywe i realistyczne!

maksymalny czas  pojedynczego lotu : około 20  minut 

 


imac5kansicht

Ponadto wszelkie operacje jak montaż i postprodukcja nagranego materiału, edycja zdjęć czy tworzeniu  wykonujemy na najwyższej jakości sprzęcie firmy apple.
Apple Imac 27 Retina 5K – jego wyświetlacz Retina 5K jest najostrzejszym monitorem świata. Wbudowany 27-calowy ekran komputera All-in-One Apple ma w sumie 14 milionów pikseli – więcej niż jakikolwiek inny produkowany aktualnie ekran.

Szybki procesor czterordzeniowy z serii Intel Core i5, sprawia że ogromne pliki w jakości 4K i czy fullHD nie stanowią problemu  podczas montażu.

Adapter Wi-Fi pracuje na podstawie nowej technologii ac, nadaje również na częstotliwości 5 GHz i ma trzy anteny. Z odpowiednim ruterem transmisja danych jest praktycznie tak samo szybka jak przez sieć kablową dzięki czemu wszystkie materiały łatwo i szybko możemy wszędzie udostępnić.